0

300 Gr Kedi Kumu Ve Tuvaleti Koku Giderici Önleyici Kokusuz aktif karbonlu formül

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

 

300 Gr Kedi Kumu Ve Tuvaleti Koku Giderici Önleyici Kokusuz aktif karbonlu formül

Kedi kumlarında istenmeyen kokuların önlenmesini sağlar. Kokuya sebep olan molekülleri hapsederek koku oluşumunu önler. Yüksek molekül bağlayıcı özelliği sayesinde kumunuzun ömrünü uzatır.

 

   Güvenli,yüksek kapasiteli ve 1.Sınıf ham maddeler kullanılarak üretilmiştir.Sıvı temasından sonra kumdaki topaklanmayı engellemez. Kullanım miktarı kedinin yaşı, boyutu,cinsiyeti ve ırkına göre değişir.(ortalama bir kum kabına 3 yemek kaşığı konulması ve karıştırılması önerilir) rahatsız edici kokunun istenen oranda azalmaması durumunda ilave edilebilir.

 

 

Her çeşit kumda ; aktif karbonlu kum, silika,bentonit,pelet vb. Kullanılabilir. Granül yapısı sayesinde toz yapmaz. Parfüm içermemesi sebebiyle kedinizin sağlığına zararlı değildir. 1 yetişkin kedi için ortalama kullanım ömrü 2 ile 4 ay arasında değişir.

 

Paket, en üstün koku absorbe etme performansına sahip1.sınıf hindistan cevizi bazlı aktif karbon malzemesini içerir. 1 nanometre çapa kadar inen, nano gözenekli yapısı sayesinde R Kedi Kumu Koku Giderici! , rahatsız edici tüm kokuları kendine çekerek, hapseder.

 

 

  Kedi Kumu Koku Giderici!, hava girişini engelleyen, bariyer astarlı özelliği  sayesinde kullanım anına kadar maksimum performansını korur.  İçindekiler: Saf Aktif Karbon (Buharla aktifleştirilmiş, hindistan cevizi bazlı)

 

 

Silika, bentonit/kil, ahşap/kağıt pelet vb. tüm kedi kumu çeşitleri için uygundur. 

 

Kullanım:  Ortalama bir tuvalet kabına 2-3 yemek kaşığı R Kedi Kumu Koku Giderici! eklenir ve karıştırılır. Kedinizin özelliklerine göre daha çok koku giderimi gerekli olduğunda tuvalet kabına ilave yapılır.  R Kedi Kumu Koku Giderici!'u gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Yavru kediler dahil, yüksek miktarlarda kullanımda bile  kedi ve insan sağlığına zarar gelmez.

 Etkisi azalmaya başladığında kedi kumuyla birlikte yenilenebilir.

 

 Içindekiler: Hindistan cevizi kabuğundan buhar aktivasyonu ile üretilen, yüksek yoğunluklu ve yüksek aktiviteli,koku giderimi için aktive edilmiş granüler aktif karbondur.

 

Paket İçeriği :

1 Adet  Kedi Kumu Koku Giderici 300 Gr Aktif Karbon 

 

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 12:30 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 12:30`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...